09 Mai

Çok kalabalığız. Çok çalışkanız.

Bu hafta çok heyecanlıyız. Daha önce kamp yaptık ama artık havalar oturdu. Bir sürü işimiz var ve bu hafta geniş katılımlı kampımızı yapacağız. Yaz bitmeden bitirmek istediğimiz işler var. Bunun yanında topluluğumuzun içinde kaynaşmayı sağlayacak aktivitelere de önem veriyoruz.

Biraz zor olsa da yemek, su ve konaklama sorunumuz yok artık. Bu sebeple kurucu katılımı en kalabalık hafta olacak. Ayrıca gönüllü katılımımız da fazla. Birkaç kişi Perşembe den beri kampta ve çalışıyor.

Gece sesler, sabah sis, hava herşey çok güzel. Sabah ilk iş sobamızı yakıp kahvaltı hazırlıkları yapıyoruz. Sonrasında 2. Parti çay demlenene kadar çalışıyoruz. Kalabalık olunca işlerin planlanması ve yapılması çok hızlı oldu.

Çocuklar bu arada görülmeye değerdi. Uyumlanma süreçlerinde sorunları olsa da sonrasında saman oyun alanımızda binlerce oyun ürettiler. Akşam ateş başında çocuklar ile bir toplantı yaptık ve onların isteklerini dinledik. Ağırlıklı olarak trambolin, havuz, çamur havuzu, saman kale, futbol sahası, Ağaç ev, salıncak, jakuzi ve kıça vurmalı birşeyler gibi isteklerle karşılaştık.

Bizlere düşen en kısa sürede bu istekleri gerçekleştirmek olacak.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Alpay oğuş

07.04.2015

Read 13815 times Last modified on Mittwoch, 23 September 2015 13:31

Haber Postası

captcha 

Hakkımızda

S.S.Permakamp
Riva Tüketim Kooperatifi

V.D. - Zincirlikuyu 7280400079
Adres - Gülbahar Mh. Avni Dilligil Sk. Akün Apt. No:20/4
İletişim : info@permakamp.com