21 May

Eylem Ezgi Üskül

15 yıl kadar moda tasarımı yaptıktan sonra,  oğlum Ali’nin doğumuyla, 2 sene kadar çalışma hayatına ara verip, sonrasında Mamamboo adında Waldorf oyuncakları üreten bir marka kurdum. Organik pamuk, yün ve ahşaptan, uzun yıllar kullanılabilecek oyuncaklar üretiyorum.

  • Kendi çocukluğum 16 yaşına kadar küçük kasabalarda geçti. Bu sebeple hayata şanslı başlamış sayıyorum kendimi. Sokakta oynamak, tarladan sebze toplamak, civcivlerin çıkmasını izlemek, köy pazarlarından alışveriş, soba-kestane ikilisi gibi sade ve doğanın içinde bir hayatım oldu. Yaz tatillerimiz hep çadır kamplarında geçti. Sonrasında İstanbul hengamesi, hızı bunları geri plana attı. Bir süre sonra doğada zaman geçirmeye, arada kamp yapmaya, sağlıklı beslenmeye tekrar başladım. Çocuğumun doğada daha fazla zaman geçirmesi için her fırsatı değerlendirmeye çalıştım. 

    Permakampla tanışmam Ekim 2017’de Beste Bonnard ile yün boyama atölyesinde oldu. Daha sonra Kampa Gidelim mi Baba ile devam etti. 

    Çocuğumun da benim çocukluğumdaki keyfi alması, sağlıklı beslenmesi, ruhunu doyurabilmesi ve benim gibi düşünen insanlarla bir arada olmak, bu oluşuma katkı sağlamak için bu güzel Permakamp ailesine katıldım.

    Birlikte üretmek, gelişmek dileklerimle….

 

 

 

 

Read 782 times Last modified on Thursday, 10 June 2021 13:21

Haber Postası

captcha 

Hakkımızda

S.S.Permakamp
Riva Tüketim Kooperatifi

V.D. - Zincirlikuyu 7280400079
Adres - Gülbahar Mh. Avni Dilligil Sk. Akün Apt. No:20/4
İletişim : info@permakamp.com