17 Mar

Permakamp Gönüllü Çağrısı

Permakamp Toplum Destekli ortak yaşam çiftlikleri projesinin ilk yerleşkesi olan Öğümce yerleşkesinde bir sürü değişik projemiz var. Etkinlikler, eğitimler, paylaşımlar, tanışma piknikleri, takas piknikleri. Saymakla bitmez.. Bizi daha çok tanımak için sitemize bakabilirsin.

Yerleşkenin 5 Dönümlük bir kısmına buğday ekimi yaptık. Geri kalan kısımda bezelye, bakla, tıbbi birkiler, lavantalar var. Seralarımızda değişik üretimler yapıyoruz. Kurucularımız çok becerikli, ellerinden çok şey geliyor ama işlere yetişemediğimiz zamanlar çok oluyor. Ayrıca yetişsek bile doğaya, üretime, toprağa gönül vermiş sizleri tanımak da ana ilgi alanlarımızdan.
Bu sebeple bu gönüllü çağrısı aracılığı ile sizi aramıza davet ediyoruz!

Permakamp için Gönüllü olur musun? Ne olacak nasıl yapacağım dersen okumaya devam et!

Bizler Permakamp içinde 2 tür Gönüllü Profili çıkardık. Başka bir önerin varsa mail atar mısın.

1-Süreli çalışan Gönüllü
Bu tür bir çalışma yapmak isteyen kişi günlük olarak 6 saat gibi bir çalışma karşılığı Permakamp içinde yer, içer, günü geçirir ve çadırında konaklar. Siz gönüllü formu ile havuza kaydolacaksınız. Bizler de etkinlikler kapsamında sizlere önceden mail atacağız. Uygun olan gelip çalışmalarda bize yardımcı olacak. Yukarıdaki şartlarda tabii.

2-Emek takas eden Gönüllü
Bu gönüllülük türünde ise Muhtar tarafından yapılacak işler ve bunların EKO (permakamp Emek takas birimi ) karşılıkları belirlenir. Siz bu işlerden birine aday olursunuz. Bu işi tamamladığınızda belirlenen EKO sizin adınıza işlenir. Siz permakamp aktivitelerinde yada etkinliklerinde ya da kilerinde bu EKO ‘yu istediğiniz gibi kullanırsınız. Yine siz gönüllü formu ile havuza kaydolacaksınız. Bizler de etkinlikler kapsamında sizlere önceden mail atacağız. Uygun olan gelip çalışmalarda bize yardımcı olacaksınız. Sizde ödemenizi alacaksınız. Bu tür çalışma için lütfen formu doldururken uzmanlık alanınız hakkında bilgi veriniz.

Ne dersiniz bizimle Doğal yaşama Gönüllü olur musunuz? 

Öncelikle aşağıdaki formdan kayıt olmalısın. Bildirdiğin mail adresine aktif bakıyor olman önemli. Buradan sana mail göndereceğiz.

Permakamp Gönüllüsü Olmak istiyorum

Permakamp Kooperatifi

Read 15673 times Last modified on Monday, 22 November 2021 19:02

Haber Postası

captcha 

Hakkımızda

S.S.Permakamp
Riva Tüketim Kooperatifi

V.D. - Zincirlikuyu 7280400079
Adres - Gülbahar Mh. Avni Dilligil Sk. Akün Apt. No:20/4
İletişim : info@permakamp.com